Prevádzka IT systémov

Hľadáte správcu Vášho IT systému alebo webového portálu, ktorý Vám poskytne 360° podporu? 

Máme bohaté skúsenosti naprieč širokým spektrom IT služieb, ktoré uspokoja požiadavky aj náročnej klientely: od udržiavania a rozširovania IT systémov, cez zber dát, tvorbu obsahu, prípravu marketingovej stratégie až po testovanie a monitoring.

Našou najväčšou prioritou je poskytnutie nadštandardných podmienok pre klienta, k čomu nám pomáha aj kvalitný základ vo forme rozsiahlej dátovej základne. Náš dátový tím zbiera, uchováva a efektívne využíva všetky dostupné dáta potrebné pre biznis.

Pri dlhodobom SEO Vám zabezpečíme návrh stratégie, všetky potrebné analýzy, ako aj samotnú exekutívu. Či už ide o technické faktory, konkurencie schopný obsah, alebo silný odkazový profil, zabezpečíme 360° SEO pre Váš projekt.

Náš tím interných špecialistov vykonáva pravidelný monitoring webových stránok a testing nových funkcií ako aj pravidelnú aktualizáciu všetkých súčastí systému pre vyššiu bezpečnosť a stabilný chod.

Naši copywriteri Vám zabezpečia kvalitnú tvorbu obsahu pre váš web či IT portál a to až v 14 jazykoch.

V K.B. Systems sme vždy otvorení novým výzvam

Neváhajte nás kontaktovať

Ako prebieha spolupráca s nami?

Kontakujte nás

Prvý krokom k začatiu spolupráce je vyplnenie nášho kontaktného formulára.

Stretnutie

Po analýze vášho dopytu a prebratí možných riešení začneme spoločnú diskusiu nad priebehom spolupráce. Zistíme Vaše potreby a očakávania, aby sme Vám pripravili ponuku na mieru.

Spolupráca

Po úspešnej dohode sa pustíme do práce aby sme Vaše predstavy a očakávania pretavili do výsledkov.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať