Pracujte v K.B. Systems

V K.B. Systems sa plnohodnotne staráme nielen o našich klientov, ale aj zamestnancov. Pravidelne rozširujeme náš tím o talentovaných ľudí z rôznych odvetví a spoločne spájame technológie s používateľským zážitkom. Ak hľadáte firmu s férovými hodnotami a možnosťou neustáleho rastu, ste na správnom mieste!

Otvorené pracovné pozície

Nová ponuka

By Miroslava | jún 11, 2024

B2B Relationship Manager

Rád/a cestuješ a nerobí ti problém komunikovať s rôznymi ľuďmi? Chcel/a by si do sveta gamblingu priniesť osvetu a zvýšiť jeho udržateľnosť a bezpečnosť?

Nová ponuka

By Miroslava | máj 29, 2024

HR Špecialista

Do nášho tímu hľadáme HR Špecialistu, ktorý nám pomôže tvoriť nové postupy a procesy v súlade s firemnou kultúrou a zároveň ich dokáže udržiavať a zlepšovať.

Nová ponuka

By Miroslava | máj 22, 2024

Administratívny pracovník/ Správa dát

Hľadáme nové posily do tímu pre budovanie a aktualizáciu databázy pre nášho klienta prevádzkujúceho affiliate stránku.

Nová ponuka

By Miroslava | máj 22, 2024

HR Generalist

Náš HR tím je síce malý, no má pred sebou veľa výziev. Budujeme HR na zelenej lúke v úspešnej spoločnosti, ktorá je celosvetovým lídrom vo svojej oblasti.

Nová ponuka

By Miroslava | máj 20, 2024

Web dizajnér

Ak sa pri tvorbe web dizajnov cítiš ako doma, máš chuť pracovať na zaujímavých projektoch a posúvať svoje dizajnérske schopnosti na vyššiu úroveň, pošli nám svoj životopis a portfólio!

Ľutujeme,

aktuálne nemáme otvorené žiadne pozície.

Nemáme aktuálne otvorenú pracovnú pozíciu pre Vás? Nevadí, pošlite nám svoj životopis už dnes. Ak budeme v budúcnosti hľadať človeka s Vašimi schopnosťami, určite sa Vám ozveme.

V prípade akýchkoľvek otázok nás
neváhajte kontaktovať