Pracujte v K.B. Systems

V K.B. Systems sa plnohodnotne staráme nielen o našich klientov, ale aj zamestnancov. Pravidelne rozširujeme náš tím o talentovaných ľudí z rôznych odvetví a spoločne spájame technológie s používateľským zážitkom. Ak hľadáte firmu s férovými hodnotami a možnosťou neustáleho rastu, ste na správnom mieste!

Otvorené pracovné pozície

Nová ponuka

By Miroslava | jan 18, 2024

AI programmer / Neural network researcher

Hľadáme experta s bohatými skúsenosťami v oblasti merania a analýzy dát s cieľom pochopiť preferencie a správanie užívateľov, ktorý rád hľadá odpovede na komplikované otázky pomocou dát a faktov a dokáže nazrieť za oponu bežných štatistík a nájsť aj informácie, ktoré nie sú viditeľné na prvý pohľad.

Nová ponuka

By Miroslava | jan 22, 2024

HR Špecialista

Náš HR tím je síce malý, no má pred sebou veľa výziev. Budujeme HR na zelenej lúke v úspešnej spoločnosti, ktorá je celosvetovým lídrom vo svojej oblasti. Do nášho tímu hľadáme HR Špecialistu, ktorý nám pomôže tvoriť nové postupy a procesy v súlade s firemnou kultúrou a zároveň ich dokáže udržiavať a zlepšovať.

Nová ponuka

By Miroslava | jan 24, 2024

SEO Specialist

Sú digitálne technológie tvoja vášeň? Rád experimentuješ so záhadami SEO, meníš kľúčové slová na poklady a hrabeš sa v audite stránok? Páči sa ti myšlienka predbehnutia konkurencie a zaistenia úspechu značky? Ukáž nám svoj potenciál, pridaj sa do nášho SEO tímu a poď s nami budovať najznámejšiu značku vo svojej oblasti na svete!

Ľutujeme,

aktuálne nemáme otvorené žiadne pozície.

Nemáme aktuálne otvorenú pracovnú pozíciu pre Vás? Nevadí, pošlite nám svoj životopis už dnes. Ak budeme v budúcnosti hľadať človeka s Vašimi schopnosťami, určite sa Vám ozveme.

V prípade akýchkoľvek otázok nás
neváhajte kontaktovať