Vývoj webových aplikácií

Náš špecializovaný tím softvérových vývojárov je pripravený implementovať nové funkcie do zavedených systémov alebo vybudovať nové systémy na zelenej lúke.

Vďaka našim skúsenostiam s vývojom softvéru a minulým projektom dokážeme vybudovať mimoriadne efektívne robustné IT systémy.

Nové projekty spúšťame rýchlo a za rozumnú cenu. Dokážeme vybudovať spoľahlivé a rýchle zákazkové aplikácie, redakčné systémy s komplexnými databázami a ďalšie druhy softvérových riešení pre všetky platformy a operačné systémy.

V K.B. Systems sme vždy otvorení novým výzvam

Neváhajte nás kontaktovať

Ako prebieha spolupráca s nami?

Kontaktujte nás

Prvý krokom k začatiu spolupráce je vyplnenie nášho kontaktného formulára.

Stretnutie

Po analýze Vášho dopytu a prebratí možných riešení začneme spoločnú diskusiu nad priebehom spolupráce. Zistíme Vaše potreby a očakávania, aby sme Vám pripravili ponuku na mieru.

Spolupráca

Po úspešnej dohode sa pustíme do práce, aby sme Vaše predstavy a očakávania pretavili do výsledkov.

Špecializujeme sa na vývoj komplexných webových stránok a webových aplikácií, kde Vám môžeme priniesť najväčšiu hodnotu vďaka našim odborným znalostiam v tejto oblasti.

Každá webová stránka či aplikácia prechádza prísnym systémom kontroly na viacerých úrovniach.

Náš interný tým SEO špecialistov zabezpečí, aby Google a iné vyhľadávače dokázali bez problémov prechádzať dôležitý obsah Vášho webu.

UX

Akákoľvek webová stránka musí slúžiť ľuďom. Zabezpečíme pre Vás optimalizáciu používateľskej skúsenosti, aby sa Vaši návštevníci nikde nestratili.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať