Váš partner pre komplexné služby vo všetkom online

Vy máte predstavu, my sa postaráme o všetko ostatné, od návrhu a realizácie, cez marketing, až po každodennú prevádzku. Prečítajte si o nás viac nižšie a zistite, ako Vám môžeme pomôcť zrealizovať Váš online podnikateľský plán a vybudovať úspešný projekt od základov.

Rastislav Nemeček

Generálny riadieľ

Sme renomovaná IT spoločnosť s dlhoročnou tradíciou

Ak hľadáte silného a stabilného partnera v IT a marketingu, práve ste ho našli. Už viac ako 7 rokov sa venujeme prepojeniu technológií, marketingu a používateľského zážitku v biznise.

1 +

Spustených projektov

1 +

Interných zamestnancov

1 +

Rokov skúseností

1 +

Trhov, na ktorých fungujeme

Naše hodnoty

Bezpečnosť

Uvedomujeme si, že pracujeme s citlivými dátami klientov a ich zákazníkov. Bezpečnosť je u nás prirodzene na prvom mieste.

Férovosť

Veríme, že férová spolupráca vedie k obojstrannej spokojnosti a nadpriemerným výsledkom.

Expertíza

Neustále testujeme moderné technológie a vzdelávame sa. Sme priekopníkmi nových možností.

Precíznosť

Detaily tvoria celok. Preto sa dôkladne sa venujeme každému aspektu našej práce, aby konečný výsledok obstál aj pod najkritickejším drobnohľadom.

img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img

Vedenie spoločnosti

Galéria teambuildingov a stretnutí s business partnermi

Aktuálne otvorené pracovné pozície

Nová ponuka

By Miroslava | jan 18, 2024

AI programmer / Neural network researcher

Hľadáme experta s bohatými skúsenosťami v oblasti merania a analýzy dát s cieľom pochopiť preferencie a správanie užívateľov, ktorý rád hľadá odpovede na komplikované otázky pomocou dát a faktov a dokáže nazrieť za oponu bežných štatistík a nájsť aj informácie, ktoré nie sú viditeľné na prvý pohľad.

Nová ponuka

By Miroslava | jan 22, 2024

HR Špecialista

Náš HR tím je síce malý, no má pred sebou veľa výziev. Budujeme HR na zelenej lúke v úspešnej spoločnosti, ktorá je celosvetovým lídrom vo svojej oblasti. Do nášho tímu hľadáme HR Špecialistu, ktorý nám pomôže tvoriť nové postupy a procesy v súlade s firemnou kultúrou a zároveň ich dokáže udržiavať a zlepšovať.

Nová ponuka

By Miroslava | jan 24, 2024

SEO Specialist

Sú digitálne technológie tvoja vášeň? Rád experimentuješ so záhadami SEO, meníš kľúčové slová na poklady a hrabeš sa v audite stránok? Páči sa ti myšlienka predbehnutia konkurencie a zaistenia úspechu značky? Ukáž nám svoj potenciál, pridaj sa do nášho SEO tímu a poď s nami budovať najznámejšiu značku vo svojej oblasti na svete!

Fakturačná adresa

Okružná 152/50, Čadca 022 04, Slovakia

V prípade akýchkoľvek otázok nás
neváhajte kontaktovať

    Office Bratislava

    Office Banská Bystrica